Кам'янське. ДНЗ № 18 "Оленка"

Методична робота

2 жовтня 2020 року у закладі відбувся Семінар-практикум " Інноваційні технології в закладі дошкільної освіти- сучасний погляд на навчання дітей"

Було розглянуто такі питання:

1. Використання інноваційних технологій та творчих здібностей у системі роботи вихователів дошкільної освіти.

2.Вплив освітнього середовища на якість дошкільної освіти

3. Самоаналіз як одна з форм методичної роботи у подоланні недоліків освітнього процесу.

31 серпня 2020 року відбулася  настановча педагогічна рада " Якісна освіта-запорука самореалізації особистості. Стратегічні напрямки роботи педагогічного колективу для забезпечення сприятливих умов для здобуття дошкільної освіти дітьми з особливими освітніми потребвми в 2020-2021 навчальному році".

28 травня 2020 року  в дитячому закладі відбулася підсумкова педрада на якій, в тому числі, педагоги звітавали про роботу в період карантину

ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ВІДПОВІДНО ДО ВИМОГ ЗАКОНІВ УКРАЇНИ «ПРО ОСВІТУ», «ПРО ДОШКІЛЬНУ ОСВІТУ», «ПРО ОХОРОНУ ДИТИНСТВА» ТА ІНШИХ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ.

ЗМІСТ ОСВІТНЬОЇ РОБОТИ В ЗДО МАЄ ВІДПОВІДАЄ ОСНОВНИМ КОНЦЕПТУАЛЬНИМ ПОЛОЖЕННЯМ БАЗОВОГО КОМПОНЕНТА ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ, ЯКИМ ВИЗНАЧЕНО ВИМОГИ ДО РІВНЯ ОСВІЧЕНОСТІ, РОЗВИНЕНОСТІ Й ВИХОВАНОСТІ ДИТИНИ 6 (7) РОКІВ ПЕРЕД ЇЇ ВСТУПОМ ДО ШКОЛИ. БАЗОВИЙ КОМПОНЕНТ ПЕРЕДБАЧАЄ ОВОЛОДІННЯ ЗМІСТОМ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ВПРОДОВЖ УСЬОГО ПЕРІОДУ ДОШКІЛЬНОГО ДИТИНСТВА І ВИЗНАЄ ЦІННІСТЬ КОЖНОГО ВІКОВОГО ЕТАПУ ДЛЯ ОСОБИСТІСНОГО РОЗВИТКУ ЗА УМОВИ ПОВНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ ДИТИНОЮ СВОЇХ ПОТЕНЦІЙНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ.

РЕАЛІЗАЦІЯ БАЗОВОГО КОМПОНЕНТА  ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЗАБЕЗПЕЧУЄТЬСЯ ОСВІТНІМИ ПРОГРАМАМИ ТА НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОЮ ЛІТЕРАТУРОЮ, ЩО ЗАТВЕРДЖЕНІ АБО РЕКОМЕНДОВАНІ МІНІСТЕРСТВОМ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ЧИ СХВАЛЕНІ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ В ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ КОМІСІЄЮ З ДОШКІЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ ТА ПСИХОЛОГІЇ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ОСВІТИ МОН УКРАЇНИ.

ДНЗ  ПРАЦЮЄ ЗА ОСВІТНЬОЮ ПРОГРАМОЮ:

• "УКРАЇНСЬКЕ ДОШКІЛЛЯ",

ЗАГАЛЬНА МЕТА РОБОТИ ДНЗ №18

РОЗКРИТТЯ ОСОБИСТІСНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ДИТИНИ В УМОВАХ ЇЇ СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, З МЕТОЮ ДОСЯГНЕННЯ СТУПЕНЯ КОМПЕТЕНТНОСТІ НА ЧАС ЇЇ ВИПУСКУ З ДИТЯЧОГО САДКА, НЕОБХІДНОГО ДЛЯ НОРМАЛЬНОГО ІСНУВАННЯ В ДОВКІЛЛІ.

ПРІОРИТЕТНИЙ НАПРЯМОК РОБОТИ:

ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНИЙ

ЄДИНА НАУКОВО-МЕТОДИЧНА ТЕМА, НАД ЯКОЮ ПРАЦЮЄ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ:

"РОЗКРИТТЯ ОСОБИСТІСНОГО ТВОРЧОГО ПОТЕНЦІАЛУ ДИТИНИ В УМОВАХ ЇЇ СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ"

• У ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ РІК ПОЧИНАЄТЬСЯ 1 ВЕРЕСНЯ ТА ЗАКІНЧЮЄТЬСЯ 31 ТРАВНЯ НАСТУПНОГО РОКУ. З 1 ЧЕРВНЯ ПО 31 СЕРПНЯ  У  ЗАКЛАДІ ПРОВОДИТЬСЯ ОЗДОРОВЛЮВАННЯ ДІТЕЙ (ОЗДОРОВЧИЙ ПЕРІОД).

• ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЗДІЙСНЮЄ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ ВІДПОВІДНО ДО  РІЧНОГО ПЛАНУ, ЯКИЙ СКЛАДАЄТЬСЯ НА НАВЧАЛЬНИЙ РІК ТА НА ПЕРІОД ОЗДОРОВЛЕННЯ.

• У ДИТЯЧОМУ ЗАКЛАДІ ВИЗНАЧЕНА УКРАЇНСЬКА МОВА НАВЧАННЯ ТА ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ.

• ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС У ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ВІДПОВІДНО ДО ВИМОГ БАЗОВОГО КОМПОНЕНТУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ, ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ ДЛЯ ДІТЕЙ ВІД ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ  "УКРАЇНСЬКЕ ДОШКІЛЛЯ".

• ЩОДЕННА КІЛЬКІСТЬ І ПОСЛІДОВНІСТЬ ЗАНЯТЬ У ГРУПАХ ВИЗНАЧЕНА РОЗКЛАДОМ ЗАНЯТЬ, ЯКИЙ СКЛАДАЄТЬСЯ ВІДПОВІДНО ДО САНІТАРНО-ГІГІЄНІЧНИХ, ПЕДАГОГІЧНИХ ВИМОГ ТА СПЕЦИФІКИ ГРУПИ І ЗАТВЕРДЖУЄТЬСЯ ДИРЕКТОРОМ.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ КОЛЕКТИВУ ДНЗ №18 НА 2020-2021 н.р.
  1. Спрямування педагогічної діяльністі на формування життєвої компетентності дошкільників через удосконалення системи професійного росту, створення умов для інноваційної діяльності педагогів з урахуванням сучасних тенденцій розвитку дошкільної освіти.

1. Вплив дитячої субкультури на формування ціннісно-смислової сфери.

1. Продовжити формування національно-патріотичної свідомості  дітей дошкільного віку через призму народознавства.

1. Створення траекторїї екологічної свідомості дошкільників через парадигму основ здорового способу життя.