Кам'янське. ДНЗ № 18 "Оленка"

Сторінка практичного психолога

Практичний психолог Хачанян Марина Делсонівна

Вид діяльності

роботи

Діагностична робота з дітьми.

Організаційно-методична робота

Діагностична робота з дітьми

Консультації батьків, педпрацівників

Корекційно-відновлювальна

робота з дітьми.

Психологічна просвіта

Методичний день

Пятниця

Розвивальна робота з дітьми

Організаційно-методична робота

11.00 – 13.00

Основні напрями діяльності практичного психолога дошкільного навчального закладу:

1.   Психологічне забезпечення процесу адаптації дитини до дошкільного навчального закладу, профілактика дезадаптації.

2.   Соціально психологічна та психодіагностична робота спрямована на дослідження психологічних особливостей розвитку дітей.

3.   Психологічний супровід дітей, які потре­бують підвищеної педагогічної уваги, — дітей-сиріт, дітей, котрі знаходяться під опікою, дітей з ускладненою поведінкою.

4.   Корекційно-розвивальна та відновлювальна робота з дітьми, за результатами досліджень.

5.   Психологічна підготовка дітей до школи.

6.   Психологічно-просвітницька та консультаційна робота се­ред батьків, вихователів та всіх учасників нав­чально-виховного процесу.

7.   Робота з розвитку міжособистісних стосунків.

8.   Робота за запитами вихователів, батьків, адміністрації, міського відділу освіти.