Кам'янське. ДНЗ № 18 "Оленка"

Організація харчування

ДЕПАРТАМЕНТ З ГУМАНІТАРНИХ ПИТАНЬ КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

« ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК)

№ 18 «ОЛЕНКА» КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

_08.01.20р. №  02 -аг

Про оплату батьків за харчування

дітей в закладі дошкільної освіти у 2020 році

З метою забезпечення повноцінного харчування дітей в ДНЗ №18 «Оленка» , у відповідності до ст.35 Закону України «Про дошкільну освіту», Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах, затвердженого спільним наказом МОЗ та МОН України від 01.06.2005 №242/329, «Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах», затвердженої наказом МОН і МОЗ України від 17.04.2006 № 298/227(зі змінами, внесеними згідно із спільним наказом МОН та МОЗ України від 26.02.2013 № 202/165), наказу Міністерства освіти і науки України від 22 листопада 2002 року № 667 «про затвердження встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, згідно рішення міської ради від 24.12.2019 №1689-39 / VII « Про бюджет міста Кам'янське на 2020 рік»:

НАКАЗУЮ:

1.Встановити з 1 січня 2020 року грошову норму вартості одного дня на 1 дитину:

у групі для дітей    раннього віку    (від 1 до 3 років) - 18.07 грн. що складає 65 % від загальної вартості харчування на одну дитину.

-   у групі   для дітей дошкільного віку (від 3 до 6 років) -28.21грн. що складає 65 % від загальної вартості харчування на одну дитину.

2.Забезпечити безкоштовне харчування у закладі дошкільної освіти:

—    дітям-сиротам   і   дітям,   позбавленим   батьківського   піклування,   які перебувають під опікою і виховуються в сім'ях;

—   дітям учасників АТО , дітям працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов'язків.

-   у сім'ях яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал з урахуванням   індексу  зростання   цін   не   перевищував: рівня   забезпечення прожиткового      мінімуму      (гарантованого      мінімуму),      який      щороку установлюється Законом «Про Державний бюджет України» для визначення права   на   звільнення   від   плати   за   харчування   дитини   у   державних   і комунальних дошкільних навчальних закладах. (Згідно поданих документів)

3.Встановити пільгову оплату за харчування в розмірі 50 % для батьків:

-  у сім'ях яких троє і більше дітей. Нарівні з рідними дітьми враховувати падчерок та пасинків,  які  проживають у цій  сім'ї,  якщо  вони  не  були враховані в сім'ї іншого з батьків, а також дітей, на яких оформлена опіка у зв'язку зі смертю батьків, позбавленням їх батьківських прав, засудженням до   позбавлення   волі,   включаючи   час   перебування   під   слідством   або направленням на примусове лікування. (Згідно поданих документів)

4.Оплата за харчування здійснюється на розрахунковий рахунок не пізніше 10 числа кожного місяця за дні відвідування дитиною закладу.

5.Вихователю-методисту, вихователям усіх вікових груп :

5.1.Здійснити    організаційні    заходи    щодо    роз'яснення    розпорядження

міського голови про внесення змін в порядок нарахування плати та надання

пільг за харчування дітей в дошкільних закладах (розмістити інформацію в

батьківські куточки)

5.2.Розмістити наказ «Про оплату батьків за харчування дітей

в закладі дошкільної освіти у 2020 році» на сайті ДНЗ № 18 «Оленка» .

6.Старшій медичній сестрі:

6.1.Забезпечити складання меню-розкладки, окремо для двох вікових груп: для дітей віком до 3 років та дітей віком від 3 до 6(7) років відповідно до затверджених норм харчування.

6.2.Вживати дієві заходи щодо поліпшення стану виконання норм харчування та забезпечення постійного контролю за організацією харчування дітей в дошкільному навчальному закладі.

7. Головному бухгалтеру:

7.1. Проводити розрахунки вартості сніданку, обіду та полуденку для батьків,

діти яких перебувають на варіативному харчуванні :

Діти раннього віку                                     Діти дошкільного віку

сніданок - 5,42                                              сніданок - 8,46

обід-9,04                                                     обід-14,11

полуденок-3,61                                            полуденок - 3,50

7.2.  Підвищити  персональну  відповідальність  за  своєчасне  надходження батьківської плати.

8.Контроль залишаю за собою.

Директор комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 18 «Оленка» Білоус С.В.